Účetní - částečný úvazek - Práce v Olomouci .cz

Účetní - částečný úvazek

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Úvod a popis pracovní náplně

  • Pro mezinárodní výrobní společnost hledáme na částečný úvazek zkušenou účetní se smyslem pro detail.

  • Co vás čeká:
  • účtování prvotních dokladů (dodavatelské faktury, odběratelské manuální faktury, interní doklady)
  • spolupráce při přípravě účetní závěrky
  • podpora procesu oběhu a schvalování dokladů
  • evidence smluv
  • příprava reportů
  • asistence při přípravě podkladů pro DPH a pro Intrastat
  • finanční administrativa

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně ekonomického směru
  • praxe v účetnictví (ve výrobní společnosti výhodou)
  • znalost legislativy v oblasti podvojného účetnictví a daní
  • znalost práce na PC
  • AJ velkou výhodou
  • časová flexibilita, spolehlivost, loajalita

Nabízíme

  • zázemí zahraniční společnosti s možností dalšího vzdělávání, růstu
  • příjemný pracovní kolektiv, dynamické prostředí rostoucí společnosti
  • stravenky, flexipasy, akce pro zaměstnance, masáže, finanční bonusy, penzijní připojištění
  • zkrácený pracovní úvazek 50-80%
  • Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete Váš strukturovaný životopis na email. Těšíme se na spolupráci s Vámi.
  • Poskytnutím údajů souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Vytvořeno:

dne 21.07.2017 v 0:00

Místo práce:

Olomoucký kraj

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Práce na zkrácený úvazek

Zařazeno v oborech:

  • Ekonomika a podnikové finance