REFERENT NÁKUPU - Práce v Olomouci .cz

REFERENT NÁKUPU

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Úvod a popis pracovní náplně

  • MÁTE AKTINÍ ZNALOST ANGLICKÉHO ČI NĚMECKÉHO JAZYKA? MÁTE REPREZENTATIVNÍ VYSTUPOVÁNÍ A ZÁROVEŇ ZKUŠENOST VE VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI V OBLASTI NÁKUPU?
  • V TOM PŘÍPADĚ HLEDÁME PRÁVĚ VÁS!

  • NÁPLŇ PRÁCE:
  • Příprava a vyjednávání smluvních a cenových podmínek s dodavateli
  • Realizace poptávkového řízení a analýza trhu dodavatelů
  • Definování optimální dodavatelské strategie
  • Optimalizace nákupních procesů
  • Spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi v oblasti nákupu ve výrobní společnosti min.2 roky
  • Praxi v automobilovém průmyslu výhodou
  • Aktivní znalost AJ nebo NJ na pokročilé úrovni
  • Výbornou schopnost práce na PC
  • Řidičský průkaz typu B - aktivní řidič
  • Reprezentativní vystupování, samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu

Nabízíme

  • Příjemné pracovní prostředí a zázemí stabilní, moderní společnosti
  • Zajímavé ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Závodní stravování
  • Osobní a profesní růst
  • … a další benefity

Vytvořeno:

dne 11.01.2017 v 0:00

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

IHNED

Zařazeno v oborech:

  • Nákup
  • Obchod a Prodej
  • Výroba