Technik linky - Práce v Olomouci .cz

Technik linky

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Úvod a popis pracovní náplně

  • Pro rozvíjející se výrobní společnost hledáme vhodného kandidáta na pozici Technika chromovací linky s pozitivním a zodpovědným přístupem.

  • Co Vás čeká:
  • zajištění správného fungování linky - preventivní kontrola činností
  • kontrola při obsluze chromovací linky
  • příprava víkendové údržby, dohled nad zastavením linky
  • spolupráce s laboratoří a technickým týmem
  • kontrola pomocných zařízení, dávkovacích nádob
  • nastavování hladiny lázní

Požadujeme

  • Co od Vás očekáváme:
  • SOU/SŠ vzdělání (technický směr)
  • ochota pracovat ve směnném provozu
  • orientace v chemickém průmyslu výhodou
  • zkušenost na obdobné pozici ve výrobě vítána
  • znalost AJ výhodou

Nabízíme

  • Co Vám rádi nabídneme?
  • zázemí zahraniční rostoucí společnosti
  • možnost práce na nové lince, přístup k moderním technologiím
  • přátelský tým
  • další vzdělávání
  • stravenky, flexipasy
  • Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete Váš strukturovaný životopis na email. Těšíme se na spolupráci s Vámi.
  • Poskytnutím údajů souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Vytvořeno:

dne 14.08.2017 v 0:00

Místo práce:

Olomoucký kraj

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Zařazeno v oborech:

  • Chemický průmysl
  • Strojírenství
  • Výroba
  • Auto-moto