Plánovač výroby - Práce v Olomouci .cz

Plánovač výroby

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Úvod a popis pracovní náplně

  • Pro mezinárodní výrobní automotive společnost hledáme nového kolegu/kolegyni do oddělení plánování výroby.

  • Pracovní náplň:
  • Plánování s důrazem na efektivní využití lidských a strojních zdrojů
  • Zodpovědnost za včasné zadávání výrobních objednávek pro plynulý průběh výroby
  • Zpracování dat od zákazníků nutných pro plánování
  • Stanovení priorit a vytváření požadavků pro plánování materiálu, kontrola dodržování výrobního plánu
  • Denní meetingy s výrobou a logistikou, pravidelný reporting
  • Zlepšování procesu plánování

Požadujeme

  • Požadujeme:
  • SŠ/ VŠ vzdělání
  • Zkušenost v oblasti plánování výroby, v automotive společnosti výhodou
  • Angličtina – komunikativní znalost slovem i písmem podmínkou
  • Vyšší uživatelská znalost PC – Word, Excel, Internet, Outlook.
  • Vyjednávací a organizační schopnosti; asertivní přístup
  • Flexibilita, dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Pozitivní k řešení problémů

Nabízíme

  • Nabízíme:
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Balíček firemních benefitů
  • Stabilní práci na hlavní pracovní poměr
  • Zázemí v příjemném pracovním prostředí
  • Možnost kariérního růstu, dalšího vzdělávání, případně účasti na zajímavých projektech
  • Možnost účastnit se jazykových kurzů
  • Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete Váš strukturovaný životopis na email. Těšíme se na spolupráci s Vámi.
  • Poskytnutím údajů souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Vytvořeno:

dne 13.11.2017 v 0:00

Místo práce:

Olomoucký kraj

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Zařazeno v oborech:

  • Logistika a zásobování
  • Výroba
  • Auto-moto