Strojírenský dělník - práce bez nočních směn - Práce v Olomouci .cz

Strojírenský dělník - práce bez nočních směn

Úvod a popis pracovní náplně

  • Chcete pracovat u stabilního zaměstnavatele a nechcete přitom pracovat na nočních směnách? Nabízíme Vám zajímavou práci ve 2-směnném provozu u tradičního českého výrobce elektrických spotřebičů, který je na trhu více než 190 let.

  • Pracovní náplň
  • kompletace elektrických spotřebičů
  • montáž s pneu šroubovákem – šroubování šroubků, připevňování drátků atd.
  • velmi zajímavá a různorodá práce na samostatných stanovištích

Požadujeme

  • manuální zručnost
  • práce na 2 směnný provoz
  • ochota dojíždět do Hluboček - z Olomouce jen 15 minut vlakem (3 zastávky), pracoviště je hned vedle nádraží
  • možnost nástupu dohodou

Nabízíme

  • Již od nástupu mzda 102,79 Kč/hod + příplatky !!
  • možná práce v soboty až 800 Kč jen za sobotu
  • dotované stravné
  • dovolená 4 + 1 týden navíc
  • pravidelná doprava z Olomouce a Přerova na směny
  • příspěvek na dopravu!!
  • čisté a velmi příjemné prostředí, nové montážní linky
  • před nástupem Vás provedeme výrobou a řádně zaškolíme
  • + bonus za doporučení 1.000 Kč
  • možnost přechodu do kmene společnosti

Vytvořeno:

dne 11.12.2017 v 0:00

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Zařazeno v oborech:

  • Strojírenství
  • Výroba
  • Ostatní