Procesní inženýr - vstřikování plastů - Práce v Olomouci .cz

Procesní inženýr - vstřikování plastů

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Úvod a popis pracovní náplně

  • Pro nově vznikající výrobu hledáme procesního inženýra vstřikování plastů, který bude mít možnost nastavit si chod oddělení po svém a zvýší si svůj odborný status. Budete pracovat v mezinárodní společnosti, která se řídí standardy v oblasti automotive, investuje do výrobního zařízení a dává zaměstnancům možnost zlepšit procesy ve všech směrech. Můžete se osobně podílet na vzniku zcela nové divize, nebo plynule vplout mezi již fungující druhou část výroby.

  • Pracovní náplň:
  • Optimalizace výrobních procesů, implementace prvků štíhlé výroby
  • Řešení kvalitativních problémů vstřikovaných dílů
  • Hledání možností pro zefektivnění výroby,
  • Vytváření a vedení procesní dokumentace
  • Řešení kvalitativních problémů vstřikovaných dílů, řešení reklamací
  • Zodpovědnost za technický stav strojů a zařízení

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Praxe a znalost v oblasti technologie vstřikování plastů podmínkou
  • Aj na komunikativní úrovni - výhodou
  • Znalost práce na PC (Microsoft Office)
  • Komunikativnost a spolehlivost
  • Samostatnost
  • Dobré organizační schopnosti

Nabízíme

  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Balíček firemních benefitů
  • Stabilní práci na hlavní pracovní poměr
  • Zázemí v příjemném pracovním prostředí
  • Možnost kariérního růstu, dalšího vzdělávání, případně účasti na zajímavých projektech
  • Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete Váš strukturovaný životopis na email. Těšíme se na spolupráci s Vámi.
  • Poskytnutím údajů souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Vytvořeno:

dne 01.02.2018 v 0:00

Místo práce:

Olomoucký kraj

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned