Fyzioterapeut do lázní - nadprůměrná mzda - Práce v Olomouci .cz

Fyzioterapeut do lázní - nadprůměrná mzda

Fyzioterapeut do lázní - nadprůměrná mzdaOmlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Úvod a popis pracovní náplně

  • práce s převážně dospělými klienty v rámci lázeňských procedúr- kvalitní péče a individuální přístup- tvorba plán léčebné rehabilitace dle indikace, spolupracuje s láz. lékařem- vhodným psychologickým přístupem vytváříte podmínky k dosažení aktivní spolupráce pacienta- provádíte konzultační a poradenskou činnost- vedete dokumentaci o zdravotním stavu pacienta

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru fyzioterapie- odborná způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb.- flexibilita, samostatnost, vstřícnost- praxe v oboru není podmínkou (vhodné i pro absolventy)

Nabízíme

  • smluvní mzda (dle dosaženého vzdělání a délky praxe)
  • práci na plný úvazek v příjemném pracovním prostředí, profesionální zázemí a stabilní zaměstnání
  • široké spektrum zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění až do výše 3 000 Kč, příspěvek na závodní stravování ( tzn. cena obědu pro zaměstnance 27 Kč ), příspěvek na rekreaci ( 6 900 Kč ), firemní společensko-kulturní akce, pravidelné kvartální a motivační odměny, možnost dalšího vzdělávání v oboru, možnost ubytování v Karlově Studánce pro jednotlivce i rodinu s dětmi (využití mateřské školy i základní školy pro 1. – 5. třídu)

Vytvořeno:

dne 28.06.2019 v 5:10

Místo práce:

Olomoucký kraj

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Platové podmínky:

0